Přejít na obsah

Agentury a freelanceři

Zde najdete všechny agentury a freelancery, kteří do toho šli s námi.

Certifikované agentury Sklik (20)

Certifikovaná agentura vytvoří a nastaví vaše PPC reklamy tak, abyste z nich vytěžili maximum. Správci z certifikovaných agentur mají dlouholeté zkušenosti v oboru a neustále se vzdělávají. Každé 3 měsíce prověřujeme, jestli agentura splňuje podmínky certifikátu.

ACOMWARE, s.r.o.

Acomware je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce a digitální marketing. Od roku 2002 pomáhá firmám, aby v jeho prostředí dosahovaly co nejlepších výsledků. Zvyšuje prodeje, buduje nové značky nebo zlepšuje péči o zákazníky. Služby společnosti využívají obchodní řetězce, e-shopy i výrobní firmy. Za 18 let fungování jsme obsloužili přes 1 400 spokojených zákazníků a máme za sebou již přes 3 000 internetových projektů.
Budějovická 778/3, Praha 4, 140 00

Adexpres.com, s.r.o.

Společnost Adexpres na trhu působí již více jak 5 let a v současnosti ji tvoří tým s více něž 50 online specialisty. Pro své klienty z České republiky, Slovenska i zahraničí zajišťuje kampaně napříč celým evropským regionem. Do skupiny Adexpres patří také kreativně produkční studio Bistro, social media agentury Bistro Social a mobilní vývojářské studio Mobile Internet.
Argentinská 1610/4, Praha 7, 170 00

Advisio marketing, s.r.o

Jsme [Advisio]. Radíme, jak na digitální marketing a už přes 13 let nás to živí. Nakonec jste to ale vždy vy, kdo na tom vydělá. Pomůžeme vám jednotlivě s každou z marketingových disciplín. Ale když je chytře seskládáme do kupy, roste jejich efektivita a váš zisk.
Josefa Šavla 1271/12, Ostrava, 709 00

agentura KOFEIN s.r.o.

Nejsme klasická reklamní agentura. Specializujeme se s láskou a nadšením čistě na PPC reklamu. Realizujeme kampaně pro přední české i zahraniční firmy, se kterými si zakládáme na osobní, férové a transparentní spolupráci. Vždy nám jde o jasné výsledky plnící cíle klientů. Naší dlouhodobou prioritou je edukace českého trhu v oblasti PPC reklamy – vzděláváme a propojujeme PPC specialisty, studenty, klienty i ostatní české a slovenské marketéry.
Chrudimská 2526/2a, Praha 3, 130 00

Fragile media, s. r. o.

Jsme výkonnostně-kreativní agentura, která miluje online marketing. Ctíme pravidlo, že cílem online reklamy je maximální návratnost investice a klientova spokojenost. Proto ke kampaním přistupujeme vždy tak, aby přinesly co největší užitek. Efektivně zvyšujeme návštěvnost webů, počet online objednávek i povědomí o značce. Výkonnostní vertikálu doplňujeme i obsahovým marketingem a správou sociálních sítí.
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00

H1.cz, s.r.o.

Agentura na výkonnostní marketing poskytuje analytické, konzultační a vzdělávací služby. Nabízí internetový marketing, optimalizaci pro vyhledávače (SEO), Inbound Marketing, Performance Advertising napříč systémy, uživatelské testování a optimalizace konverzního poměru. Pořádá odborná školení.
Rozkošného 762/5, Praha 5, 150 00

Instinct Agency

Jsme pražská digitální agentura pro klienty, kteří chtějí know-how, zkušenost a názor. Algoritmickou přesnost v naší práci propojujeme s lidským přístupem. Zaměřujeme se na zvyšování prodejů v e-commerce a generování leadů, proto mezi naše dlouhodobé klienty patří e-shopy, výrobci spotřebních produktů a poskytovatelé B2C i B2B služeb.
Domažlická 1232/3, Praha 3, 130 00

JEDNIČKY s.r.o.

Hlavní činností naší agentury je vývoj a implementace internetových obchodů na míru a komplexní zajištění online marketingu. Společnost tvoří tým programátorů, grafiků a online specialistů, kteří dbají o to, aby byl klient maximálně spokojen nejen s výsledky prodejů. Navrhujeme a spravujeme kampaně pro více než 150 e-shopů s dosahem měsíční návštěvnosti až 1,2 mil uživatelů. Kampaně jsou pravidelně optimalizovány a vyhodnocovány s klienty. Dále zajišťujeme optimalizaci e-shopů od analýzy klíčových slov, přes jedinečný obsah, až po zpětné odkazy. V neposlední řadě našim klientům pomáháme s nejvýkonnějším zdrojem návštěvnosti a stávající zákazníky vracíme zpět k opakovaným nákupům.
Pražská 79, 440 01, Louny

Lynt services s.r.o.

Lynt je výkonnostní PPC agentura, která pracuje s tvrdými daty a mnoho práce přenechává strojům. Pracovníci se tak mohou soustředit na odbornější činnosti při správě kampaní. Agentura je průkopníkem v oblasti analytiky a automatizaci kampaní. Dále také pořádá odborná školení, kterými prošlo již několik stovek specialistů, čímž posouvá dál celé odvětví.
Chelčického 95/13a, České Budějovice, 370 01

Marketup s.r.o.

Sílu značek a jejich obchodní růst podporujeme spojením kreativity, dat a technologií. Díky tomuto mixu jsme schopni v rychle se měnícím digitálním prostředí bleskově identifikovat správné příležitosti a získat pro klienty konkurenční výhodu. Zajistíme tvorbu strategií, kreativních konceptů, produkci, mediální plánování a komunikaci. Pracujeme pro významné české i globální značky ve více než 10 zemích. Uplatňujeme transparentní a etický přístup. Jsme lídrem v multikanálových kampaních na významných reklamních platformách včetně Seznamu, jejichž výsledky překonávají české i světové benchmarky.
Plzeňská 345/5, Praha 5, 150 00

MÉDEA INTERACTIVE, s.r.o.

Dynamická online agentura MÉDEA INTERACTIVE, s.r.o. je součástí největší mediální skupiny na českém trhu – MÉDEA GROUP. Díky tomuto zázemí jsme schopni poskytovat služby nad rámec online prostředí a klientům připravit komplexní komunikační strategie. V rámci online marketingu se zabýváme všemi hlavními typy nákupních strategií (display, HbbTV, PPC, RTB, affiliate, mailing, lead generation), od jejich plánování a příprav, až po samotnou realizaci a vyhodnocování. Specializujeme se také na sociální sítě, SEO a tvorbu webových stránek. Našim klientům nabízíme inovativní a efektivní řešení.
Mikuleckého 1311/8, Praha 4, 147 00

Omnicom Media Group

Výkonnostnímu marketingu agentury Omnicom Media Group se věnuje specializovaný Digital Performance tým. Jeho členové zastřešují reklamu ve vyhledávání (Search Engine Marketing), obsahové a reklamní sítě, inzerci na sociálních sítích, video reklamu, programatický nákup (RTB), SEO a webovou analytiku. Součástí Omnicom Media Group jsou agentury OMD, PHD a Attention!Media.
Lomnického 1705/9, Praha 4, 140 00

optimio, s.r.o.

Do online reklamy fušují tihle Brňáci už více než 10 let. Za tu dobu plynule vyrostli ve stabilní tým 30 lidí a full-service digitální agenturu. Co to znamená? Klientům optimalizují weby, tím připraví půdu pro zasetí online reklamy a tu hnojí užitečným obsahem, který přivádí nové zákazníky. Toto propojení jednotlivých oblastí online marketingu podle všeho funguje a klienti rostou. Přesvědčte se na reálných číslech v případových studiích. „Jsme nadšení, že můžeme tvorbu online reklamy posunout ještě dál díky certifikaci Sklik. Bereme to jako odměnu za tvrdou práci, kterou pro klienty děláme už přes 10 let a zároveň jako výzvu do budoucna. Vždy je totiž co zlepšovat. Těšíme se na další know-how, které můžeme nabírat skrz fórum a konference. Na sdílení zkušeností mezi specialisty na PPC, SEO, UX, sociální sítě, copywriting nebo vizuální obsah totiž náš tým stojí a věříme, že je to ten nejlepší přístup.“
Svatopetrská 35/7, Brno, 617 00

Performics

Výkonnostní agentura B2B group se v roce 2015 spojila s největší globální performance agenturou Performics ze skupiny Publicis. Díky tomuto spojení dokážeme zvyšovat výkon PPC i RTB kampaní kdekoliv na světě, a ve spolupráci s ostatními partnery ve skupině můžeme nabídnout online i offline full-service od tvorby kreativy až po nákup televize.
Boudníkova 2514/5, 180 00, Praha 8

Performio.cz, s.r.o.

Jsme tým mladých lidí specializujících se na výkonnostní kampaně (zejména PPC, display a RTB). Jsme dynamicky se rozvíjející agentura, která ví, co funguje. Našich služeb využívá jak mnoho velkých, tak i menších firem. Naše práce nás baví a snažíme se v tomto oboru stále rozvíjet.
Radlická 3201/14, Praha 5, 150 00

PLACEMENT.cz s.r.o

Ostravská výkonnostní agentura, která má za cíl postarat se o online-marketing klienta tak, aby se on mohl soustředit na své podnikání a zákazníky. Kromě PPC reklamy se agentura zaměřuje i na RTB, porovnávače zboží, konzultace a školení pro klienty. I když se jedná o poměrně mladou agenturu, tak o vaše PPC kampaně se budou starat seniorní specialisté PPC reklamy, kteří mají za sebou léta zkušeností v agenturách i na volné noze.
Studentská 6202/17, Ostrava, 708 00

Proficio Marketing s.r.o.

V PROFICIU děláme výkonnostní marketing. Budujeme digitální strategie, které zvyšují návštěvnost i výkonnost webu a přispívají k posílení značky. Svou práci stavíme na entuziasmu, korektnosti a otevřenosti. Naši konzultanti svým zaměřením pokrývají PPC, SEO, RTB, display, videokampaně, inbound, social media a UX. Před převzetím kampaní stanovujeme cíle, jejichž splnění garantujeme.
Za Divadlem 586/2, Brno, 602 00

Pudeto

Žijeme daty. Datlujeme do 15 výkonnostních nástrojů a vyzobáváme červíky, kteří vám kazí výsledky. Dělat práci pro práci je pro nás jako mlátit hlavou do stromu. Bolí to a vážně se to nevyplatí. Proto nad každým e-shopem přemýšlíme v souvislostech a hledáme cestu, jak vám vydělat víc. Zaměřujeme se především na PPC a Facebook reklamu, srovnávače zboží, konzultace a školení pro klienty.

Red Media

Od roku 2011 měníme svět mediálního plánování. Daty a přístupem. Jsme digitální mediální agentura se zápalem pro značky, které chtějí růst a dobře prodávat. Od roku 2018 jsme součástí skupiny Publicis Groupe, motivace pro naší práci ale zůstává pořád stejná: úspěch a spokojenost klientů. Mezi ně patří ČSOB, Remy Cointreau, Karlovarské minerální vody, Makro nebo J&T Banka.
Boudníkova 2514/5, 180 00, Praha 8

ROI Story, s.r.o.

V ROI Story se primárně soustředíme na doručování návštěvnosti, transakcí či leadů s jednoznačným cílem o maximální možnou návratnost vašich investic. Disponujeme know-how a vlastními technickými řešeními, díky kterým jsme schopni optimalizační procesy automatizovat a být maximálně efektivní. Pro zvyšování obratů nebo plnění jiných cílů klientů využíváme našich strategií napříč všemi nástroji on-line marketingu.
nám. T. G. Masaryka 588, Zlín, 760 01

Ověřené agentury a freelanceři (186)

2GIS

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Praha

6clickz

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Abuco ICT s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Advis Marketing s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Praha

Advisio marketing, s.r.o

Agentura       Ověření: Zbozi.cz       Lokalita: Moravskoslezský kraj

Agentura Foxy.cz s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

AITOM Digital s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Anawe s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Ústecký kraj

ANT studio s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Plzeňský kraj

ANTEE s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Antonín Šebík – Media33

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

ANYCODERS s.r.o.

Agentura       Ověření: Zbozi.cz       Lokalita: Jihočeský kraj

Atlantic Studio s. r. o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Kraj Vysočina

Bc. Tereza Belanová

Freelancer       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Ústecký kraj

BEST FOR NET s.r.o.

Agentura       Ověření: Zbozi.cz       Lokalita: Praha

Besteto marketing, s. r. o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

BETTER MARKETING, s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

BiddingTools

Agentura       Ověření: Zbozi.cz       Lokalita: Moravskoslezský kraj

BlueGhost.cz, s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Brand Boost Media s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Business Factory

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj, Praha

bV24 s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Moravskoslezský kraj

Clickers

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihočeský kraj

Clocan Marketing

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Cognito

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

Comerto

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

CONTIMEX, spol. s r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

Conviu s.r.o.

Agentura       Ověření: Zbozi.cz       Lokalita: Praha

core1.agency

Agentura       Ověření: Zbozi.cz       Lokalita: Ústecký kraj

CZECH PROMOTION POP! s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Praha

DANTOA marketing s. r. o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

David Bouda

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Moravskoslezský kraj

David Purgat

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Moravskoslezský kraj

David Sedláček

Freelancer       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

Dexfinity

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Slovensko

DF MARKETING, s.r.o.

Agentura       Ověření: Zbozi.cz       Lokalita: Pardubický kraj

digihive s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Praha

Dobrá reklamní agentura

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Zlínský kraj

eBRÁNA

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Pardubický kraj

Effectix.com, s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

EMAK

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Zlínský kraj

Etenim

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

eVisions

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

EXPANDO

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Moravskoslezský kraj

FEO digital agency

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

FILIPES MEDIA

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Praha

Four Bros s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

Fox Marketing s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Královehradecký kraj

FT Sun s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihočeský kraj

Guru Marketing

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Praha

Hana Kobzová

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Moravskoslezský kraj

Hi Promotion s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

Hoppi Media s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Praha

I am free

Freelancer       Ověření: Zbozi.cz       Lokalita: Praha

igloonet, s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

IM CONNECT s.r.o.

Agentura       Ověření: Zbozi.cz       Lokalita: Liberecký kraj

IMP net s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

Impressionmedia s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Ing. Jan Krátoška

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihočeský kraj

Ing. Lenka Malota (Svobodová)

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Ing. Lukáš Uher

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Ing. Martin Sova

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Ing. Ondřej Žádník

Freelancer       Ověření: Zbozi.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

Ing. Petr Štěpán

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Plzeňský kraj

Instinct Agency

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Praha

integritty ventures s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

IPG Mediabrands CZ s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Ivana Šaleová

Freelancer       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

Jakub Kaplan

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Olomoucký kraj

Jakub Koubín

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Jan Bělohradský

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihočeský kraj

Jan Klementa

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

Jan Nachtigal

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Jan Prokop Consulting s.r.o.

Agentura       Ověření: Zbozi.cz       Lokalita: Praha

Jan Zahradník

Freelancer       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Karlovarský kraj

Jaroslav Janda

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Jiří Franěk

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

Jiří Wolf

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Jonáš Jurášek

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Moravskoslezský kraj

Josef Folta

Freelancer       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Praha, Zlínský kraj

Karel Rujzl

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

Karel T. Borovička

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Pardubický kraj

Konver agency s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Moravskoslezský kraj

KREJTA solutions s r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

LCG New Media, s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Lewest s.r.o.

Agentura       Ověření: Zbozi.cz       Lokalita: Jihočeský kraj

Lukáš Hovorka – NOMEZA

Agentura       Ověření: Zbozi.cz       Lokalita: Královehradecký kraj

Lukáš Těžký

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

MACHIN.CZ s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Zlínský kraj

MAGNAS PERFORMANCE S.R.O.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Marcel Slechan

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Moravskoslezský kraj

Marek Horyna

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Moravskoslezský kraj

Marketing & Media Group

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Marketing Makers s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ.CZ, s.r.o

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

MarketingPPC

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

MarkMedia s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

Martin Dlouhý

Freelancer       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Praha

Martin Mucha

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Moravskoslezský kraj

Martin Staněk

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Martin Utracki

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Martin Zeman

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha, Slovensko

Matěj Fuchs

Freelancer       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Královehradecký kraj

maveb. media s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Liberecký kraj

MC marketing

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Královehradecký kraj

McRai

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Kraj Vysočina

MD works, s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Media Heroes s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Pardubický kraj

Michal Lysek

Freelancer       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Moravskoslezský kraj

Michal Motl

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Plzeňský kraj

Michal Štikar

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Kraj Vysočina

Milan Kubíček

Freelancer       Ověření: Zbozi.cz       Lokalita: Pardubický kraj

MirandaMedia Group s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Středočeský kraj

Miroslav Beran

Freelancer       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Pardubický kraj

Miroslav Kopecký

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Liberecký kraj

MM marketing CZ

Freelancer       Ověření: Zbozi.cz       Lokalita: Pardubický kraj

MORAVIO

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Moravskoslezský kraj

NET invenio, s.r.o.

Agentura       Ověření: Zbozi.cz       Lokalita: Praha

NetDirect s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Moravskoslezský kraj

Netstep

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Olomoucký kraj

Nexploro

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Plzeňský kraj, Praha

Next Vision s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Pardubický kraj

Nový Web s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Liberecký kraj, Praha

Number One Digital s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

OlforWeb

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Olomoucký kraj

Ondřej Horký

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Ondřej Zícha

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

OnlineAge

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Olomoucký kraj

Optimal Marketing s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Praha

Optimalizovaný-Web.cz

Freelancer       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Praha

optimio, s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

Pavel Drábek

Freelancer       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Pardubický kraj

Pavel Minařík – Marketing Consultant

Freelancer       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

Pavel Tlapák

Freelancer       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Pardubický kraj

PeckaDesign

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

Performio.cz, s.r.o.

Agentura       Ověření: Zbozi.cz       Lokalita: Praha

Petr Pluhař

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Petr Rapčan

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Plzeňský kraj

Petr Sekanina s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

Petr Svoboda

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Liberecký kraj

Petra Bilinská | 24b.cz

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Ústecký kraj

Petra Mikulášková

Freelancer       Ověření: Zbozi.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

Petra Větrovská

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Plugo

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Zlínský kraj

Poctivá agentura

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Zlínský kraj

PPC Profits

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

PPCguru.cz s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Zlínský kraj

PRIA

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Zlínský kraj

PrimaFuture.cz s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Praha

Proficio Marketing s.r.o.

Agentura       Ověření: Zbozi.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

PSHK

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Královehradecký kraj

RailsFormers

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Moravskoslezský kraj

Religis

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Moravskoslezský kraj

Right Marketing

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Robert Sikora

Freelancer       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Moravskoslezský kraj

RobertNemec.com, s. r. o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

ROI Digital

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Středočeský kraj

SEO Plus

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Moravskoslezský kraj

Shean s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

Shockmarket s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Moravskoslezský kraj

SHOPEA.CZ, s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

Slavěna Lišková

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Moravskoslezský kraj

SlopeLift, s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Slovensko

SmartBidding s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Praha

SOVA NET, s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

Taste

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Praha

Terez Pechová

Freelancer       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Plzeňský kraj

Tomáš Hanáček

Freelancer       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

Tomáš Míka

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihočeský kraj

uLab

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Jihomoravský kraj

UNIKUM Solutions s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Praha

UNIWEB s.r.o.

Agentura       Ověření: Zbozi.cz       Lokalita: Plzeňský kraj

Věra Kepková, WTF digital

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Plzeňský kraj

Veronika Brindzová

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Viktor Janouch

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Královehradecký kraj

VISIBILITY DIGITAL

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Vivio agency s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

Vladimír Neradil

Freelancer       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Moravskoslezský kraj

Vojtěch Král

Freelancer       Ověření: Zbozi.cz       Lokalita: Pardubický kraj

Web Revolution

Agentura       Ověření: Zbozi.cz       Lokalita: Praha

Webeto s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Pardubický kraj

WebPrezent

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Královehradecký kraj

wpj s.r.o.

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Královehradecký kraj

XART

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Kraj Vysočina

ZACÍLENÁ REKLAMA

Agentura       Ověření: Sklik.cz       Lokalita: Praha

zgruntu online

Agentura       Ověření: Sklik.cz, Zbozi.cz       Lokalita: Slovensko