Přejít na obsah

Sklik výzva

Sklik výzva je soutěž pro naše jednotlivce, agentury nebo freelancery se správcovským nebo administrátorským přístupem k účtu aktivně inzerujícím ve službě Sklik a zároveň nespadající pod správu Seznam.cz - Sklik Standard nebo Sklik Profi.

Celoroční Sklik výzva

Celoroční Sklik výzva je soutěž pro naše Ověřené agentury. Ty spolu poměří síly v různých sezónních a celoročních úkolech, které prověří zkušenosti jejich PPC specialistů s reklamním systémem Sklik. Vítězem bude agentura, která získá nejvíce bodů podle hodnotících kritérií, která detailně popisujeme v pravidlech soutěže a na Sblogu. Vítězná agentura získá speciální výhru, kterou představíme v průběhu roku 2024, druhé a třetí místo oceníme hodnotnou cenou, která udělá radost všem zapojeným PPC specialistům.

Kompletní pravidla soutěže

Celoroční úkoly

Za celoroční úkol považujeme práci PPC specialistů z Ověřených agentur na portfoliu klientů, kterým spravují kampaně Skliku. Odborná porota bude hodnotit mimo jiné také to, jak daná agentura přistupuje k následujícím bodům:

  1. Poměr využívání typu zařízení,
  2. Využívání vyhledávací a obsahové sítě,
  3. Využité typy cílení,
  4. Využité formáty.

Výsledek celoroční práce s klienty budeme průběžně bodově hodnotit. Součet bodů spolu se sezónními úkoly stanoví konečné pořadí agentur.

Sezónní úkoly

Zadání sezónních úkolů budeme oznamovat v průběhu roku. Některé z nich budou dlouhodobé a jiné vázané na konkrétní čtvrtletí. Termín splnění a počet bodů, které můžete získat, uvedeme u každého z úkolů.

Úkoly pro Q2

  1. Vyžádejte si od našeho konzultanta doporučení pro Sklik účet, který spravujete, a adekvátně ho zapracujte (maximum jsou 2 účty). Za splnění, na které máte čas do 30. 6. 2024 můžete získat od 100 do 200 bodů.
  2. Nasaďte Dynamický retargeting návštěvníků Seznamu u klienta, kde jste ho ještě nevyužili. Za každý účet (maximum jsou 3 účty), kde cílení nasadíte a adekvátně využijete, vás odměníme 100 body. Úkol je potřeba splnit do 30. června 2024.

Přihlásit splněný úkol

Aktuální pořadí

Aktuální pořadí agentur bude doplněno po prvním sčítání bodů.