Přejít na obsah

Sklik a RTB výzvy

Sklik výzva je soutěž pro naše jednotlivce, agentury nebo freelancery se správcovským nebo administrátorským přístupem k účtu aktivně inzerujícím ve službě Sklik a zároveň nespadající pod správu Seznam.cz - Sklik Standard nebo Sklik Profi. RTB výzva je soutěž pro agentury (jednotlivce i týmy), freelancery a klienty, kteří aktivně nakupují plochy Seznam.cz nebo partnerské plochy v rámci ekosystému RTB.

Sklik a RTB výzva: Ukažte, co umíte bez cookies!

Ano je to tak, čtete správně. Právě vyhlašujeme první historickou Sklik a RTB výzvu. Pro vás to znamená možnost přihlásit se jak se svým Sklikovým účtem, tak s RTB kampaní. Tedy šanci vyhrát hned dvakrát. Není však nutností využívat jak Sklik tak RTB. Je jen na vás, do které výzvy (nebo klidně obou) se přihlásíte.

A proč jsme se rozhodli vyhlásit tuto mimořádnou výzvu? Většina z vás už slyšela o budoucnosti, která nás čeká z pohledu cookies a i my v Seznamu se na ní intenzivně připravujeme. Důkazem toho jsou naše současná vylepšení, ale také vznik nových cílení, a to nejen pro Sklik, ale také právě pro RTB.

Jak se do Sklik výzvy zapojit?

Přihlásit se můžete přes přihlašovací tlačítko níže, a to do 28. srpna 2022.

Přihlásit do Sklik výzvy

Jak se zapojit do RTB výzvy?

Přihlásit se můžete přes přihlašovací tlačítko níže, a to do 28. srpna 2022.

Přihlasit do RTB výzvy

 

Vítěze vyhlásíme do 30. září.

Kompletní pravidla k Sklik výzvě najdete zde a kompletní pravidla k RTB výzvě najdete zde.