Přejít na obsah

Oborová řešení

Podporujeme tzv. e-shopová řešení, abychom internetovým obchodům usnadnili používání Zboží.cz.

Seznam řešení

E-shopovým řešením nabízíme spolupráci Doporučení Zboží.cz, díky které budou moci svým klientům nabídnout efektivní a nejaktuálnější nastavení Zboží.cz. Hlavní přidanou hodnotou Doporučení Zboží.cz je přímý kontakt na odborného konzultanta, který e-shopové řešení s předstihem informuje a pomáhá s implementací všech důležitých novinek Zboží.cz.

O všech řešeních, která doporučujeme, víme, že nabízí plnou podporu pro Zboží.cz. Ta zahrnuje kompletní XML feed Zboží.cz, standardní měření konverzí, nastavení ceny dopravy a výdejních míst, nápovědu pro nastavení a podporu kategorií, parametrů a Extra_message.

BINARGON

Binargon.cz působí na Českém a Slovenském trhu již od roku 2001. Soustředí se zejména na: a) cenově dostupný pronájem eshopů s připravenými moduly (pro začínající eshopaře) b) profesionální řešení eshopů na míru (pro zkušenější a náročnější zákazníky)

BizBox

BizBox je hostované řešení provozované v rámci Amazonu. Provoz a uživatelskou podporu zajišťuje profesionální tým BizBoxu. V rámci účtu jsou k dispozici správa produktů, cen a slev, uživatelů, objednávek i webu. Možné jsou úpravy na míru a to díky možnosti plně upravovat šablony e-shopu.

Brave CMS

Někde vám budou slibovat pěkný web. Jinde zase moderní web. My vám slibujeme web, na kterém návštěvník udělá přesně to, co po něm chcete. Náš systém obsahuje vše, co můžete potřebovat pro správu webu. Navíc je responzivní, takže se dobře zobrazuje na jakémkoliv zařízení.

BSSHOP

Řešení BSSHOP je e-shopové řešení, které je specifické svým napojením na IS Pohoda. Kromě standardní responzivní B2C platformy máme k dispozici i platformu určenou pro B2B prodej a řadu doplňkových funkčností a modulů. Jedná se o krabicové řešení s možností úprav na míru.

ByznysWeb.cz

ByznysWeb nabízí hotové e-shopové řešení se spoustou funkcí, které šetří váš čas a pomáhají zefektivnit vaše podnikání na internetu. Vyzkoušejte si pronájem e-shopu na 30 dní zdarma.

FastCentrik

E-shopové řešení na vlastní platformě. Tři základní licence formou pronájmu hotového řešení. 130 modulů v ceně každé verze. Různé možnosti nastavení a propojení na aplikace 3. stran - ERP systémy, cenové porovnávače, mailingové nástroje, platební brány a splátkové metody, a mnoho dalších.

Mergado

Mergado není e-shopové řešení, ale nástroj pro úpravu vašich produktových feedů. Pracuje online, netřeba ho jakkoli instalovat. Rychle a jednoduše vytvoříte ideální feed nejen pro Zboží.cz. S Mergadem můžete svoji inzerci spravovat odkudkoli, a to s neomezeným počtem uživatelů.

Prestashop (openservis.cz)

Prestashop je open sourcové řešení pro internetový obchod. Celosvětově Prestashop používá více jak 150 000 obchodníků. Prestashop vyhrál v roce 2010 a 2011 ocenění Nejlepší open-source e-shopová aplikace (Best Open-source Business)

Programia

Robustní e-commerce řešení typu B2C a B2B s integrací na podnikové systémy. Hlavními využívanými technologiemi jsou .NET a MS SQL Server. Naše implementace nemají limity z pohledů zákaznických úprav ani zátěže. Klienti: Astratex, SpokojenyPes, Nutrend, Marimex, Fitness4U …

RELIGIS s.r.o.

Modulární systém vytvořený na základě 15ti let zkušeností s tvorbou eshopů. Zaměřujeme se na střední eshopy, kterým na základě marketingových analýz pomáháme vyměnit současné nedostačující řešení za moderní, anebo posílit existující offline vytvořením nového eshopu a pomoci vstupu firmy do online.

Shop5

Nabízíme levné krabicové řešení formou odkupu nebo pronájmu a zároveň řešení, které je upravené na míru jednotlivým klientům. Jedná se zejména o úpravy grafiky, napojení na různá API a podobně.

Shopea

Pronájem e-shopů s možností grafiky na míru. Řešení obsahuje stovky modulů, mezi nimi i napojení na platební brány (GoPay, PayU), dopravce (Česká pošta, PPL, ...) atd.E-shop lze napojit i na jiné externí systémy. V případě potřeby realizujeme i e-shopy na míru s libovolnými úpravami.

Shopio

Osvědčená e-shopová platforma pro e-shopy, které vyžadují úpravy na míru. Shopio vám pomůže, pokud vám nestačí krabicové řešení... pokud vaše současné řešení nesplňuje vaše potřeby a nároky zákazníků... a hlavně, pokud hledáte zkušeného partnera, který vás nenechá ve štychu.

Shopix

Internetový obchod SHOPIX vám zajistí snadný přístup k informacím o všech objednávkách či e-mailech od zákazníků. Sami si určíte jeho vzhled i obsah. Získáte kontrolu nad vaším skladem, jednoduše můžete přidávat nové položky, názvy výrobců, dodavatelů i parametry výrobků.

Shoptet

Shoptet se na českém a slovenském trhu specializuje na pronájem e-shopových řešení, která jsou oblíbená zejména pro jednoduché a intuitivní ovládání. V současné chvíli pomáhá podnikat přes 17 tisícům aktivním e-shopům, což je třetina všech internetových obchodů působících na českém a slovenském trhu. Samozřejmostí je vše potřebné pro EET a GDPR.

SKY:Shop

E-shop se zaměřením na bleskurychlé načítání, s intuitivním ovládáním a všemi nezbytnými funkcemi pro SEO i výkonnostní marketing.

Uniweb

UNIWEBSET je hostovaný redakční systém s vizuální editací obsahu. Ovládání je snadné i pro počítačové laiky a zároveň nijak neomezuje odborníky na webové technologie. UNIWEBSET obsahuje funkce, které vám pomohou na první místa ve vyhledávačích a srovnávačích zboží.

UPgates

Řešení kombinující výhody pronajímaného e-shopu a e-shopu na míru. Neomezená grafická seberealizace a veškeré moduly v ceně. Neváhejte a staňte se díky UPgates skutečně úspěšným podnikatelem. Vše můžete vyzkoušet na 30 dnů zdarma!

WebCzech E-commerce PRO

Komplexní nástroj pro výstavbu vlastního e-shopu. Možnost pronájmu i zakoupení systému do osobního vlastnictví. Otevřený kod a možnost zákaznických úprav. Jeden z nejlepších poměrů cena / výkon na trhu.Licence do 100 položek ZDARMA.

WRshop

Komplexní řešení pro malé obchodníky i mezinárodní společnosti. Nabízí všechny funkcionality pro efektivní provoz eshopu a také speciální funkce pro B2B obchodníky. Lze provozovat i jako multishop (v jedné administraci více obchodů s různým sortimentem, kategorizací, cenotvorbou či slevami).

Zoner inShop

E-shop Zoner inShop 4.7 je moderní e-shopové řešení s možností pronájmu i zcela na míru. Nabízí příjemné uživatelské prostředí, široké možnosti nastavení chování a propracované propojení s ekonomickými systémy a dodavateli. Pro správu využívá offline i online klienta.